Eregalerij

juni 2021

37e OJK Toernooi


Sportpark De Ebbenhorst

v.v. Sparta Nijkerk

Overdag voor de eer,

’s avonds voor de sfeer.



Saamhorigheid

Gezelligheid

Sportiviteit

Eregalerij

Winnaars OJK Toernooi

#Teams

Winnaars OWK Toernooi

#Teams

Winnaars OLK Toernooi

#Teams

2020 Afgelast (Corona)

2019 Goaldiggers

2018 Gordo United

2017 Gordo United

2016 Young Stars

2015 Gordo United

2014 Honk Underground

2013 Gordo United

-

24

22

25

28

18

23

23

2020 Afgelast (Corona)

2019 Onkruid vergaat niet

2018 Onkruid vergaat niet

2017 Onkruid vergaat niet

2016 Priem Team

2015 FC Rosé

2014 Priem Team

2013 FC Rosé

-16

14

14

12

20

20

24

2020 Afgelast (Corona)

2019 Raja Niekarkspor

2018 NG Bastille

2017 Friendschester

2016 Winnen of Staken

2015 De Hollandse School

2014 NG Bastille

2013 Sparta 11

-

36

34

30

28

36

30

20

2012 Young Stars

16

2012 Black & White

16

2012 Friendchester

24

2011 Young Stars

18

2011 Black & White

16

2011 Pallet Boys

16

2010 Gordo United

20

2010 Black & White

12

2010 NG Bastille

16

2009 Friendchester

18

2009 Black & White

12

2009 Jong & Versleten

16

2008 Raja Niekarkspor

16

2008 Black & White

12

2008 Quatro

16

2007 Raja Niekarkspor

18

2007 Black & White

12

2007 OJK

12

2006 Honk Underground

14

2006 Babes in Blue

9

2006 Polder Boys

12

2005 Gordo United

16

2005 FC Knudde

8

2005 Young Stars

12

2004 Polo Gala

15

2004 Horst Girls

8

2004 Heck & Sluyter

9

2003 Raja Niekarkspor

20

2003 FC Knudde

7

2003 NG Bastille

10

2002 ZZ Panama

13

2002 Overlopers

5

2002 BramJx2

10

2001 Friendchester

16

2001 Overlopers

10

2001 Achter Het Bier

10

2000 Friendchester

16

2000 FC Knudde

9

2000 Achter Het Bier

9

1999 Zwelgjes

18

1999 Kruk & Co

10

1999 Gouwe Ouwe

8

1998 Heavy Vitelli

18

1998 Kruk & Co

9

1998 Gouwe Ouwe

9

1997 OJK

20

1997 FC Knudde

10

1997 Gouwe Ouwe

8

1996 - (onweer)

20

1996 - (onweer)

8

1996 - (onweer)

8

1995 NG Bastille

15

1995 Sjûûfertjes

6

1995 Pallet Boys

6

1994 OJK

16

1994 Kruk & Co

6

1994 AHB 2

8

1993 Ras&Werkpaarden

24

1993 Sjûûfertjes

6



1992 Achter Het Bier

22

1992 Waotertrappelaors

6



1991 OJK

20

1991 Waotertrappelaors

6



1990 Vitelli

18

1990 Sjûûfertjes

4



1989 Real Konijn

18





1988 De Kalfjes

18





1987 Fuuf Gulden United

16





1986 Ze Sjempjuns

16





1985 OJK 2

12





1984 Oud Sparta A1

8